Zapisz stronę Home Informacje Współpraca Kontakt

Fajerwerki.info - Regulamin sklepu

Właścicielem sklepu jest Firma Kredytolog.pl - Agata Humeniuk, zarejestrowana w Radkowie (57-420), ul.Słoneczna 16, REGON 021368531, NIP 8851605753, zwana w treści niniejszego regulaminu "SKLEP INTERNETOWY".
 
Zakupów może dokonywać wyłącznie osoba pełnoletnia, która w dniu doknywania zakupu ukończyła 18 lat . Podczas rejestracji w sklepie i/lub dokonywania zakupu system poprosi o podanie numeru PESEL w celu potwierdzenia pełnoletności.
 
Składając zamówienie KUPUJĄCY akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

W sklepie sprzedawane są wyłącznie materiały pirotechniczne - fajerwerki oznaczone wg. klasyfikacji ADR 1,4G, oraz 1.4S i według obowiązujących przepisów są dopuszczone do obrotu handlowego bez konieczności posiadania zezwoleń na ich nabywanie.

KUPUJĄCY dokonując zamówienia jest zobąwiązany do podania swoich danych, które będą wykorzystane wyłącznie do wystawienia faktury VAT lub paragonu, potwierdzenia zamówienia, tożsamości i zrealizowania dostawy zakupionego towaru.

Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z dokonaniem zakupu do chwili dokonania zapłaty.

Każde zamówienie otrzymuje automatycznie swój numer, który należy podać w tytule wpłaty o ile będzie dokonana w formie przelewu.

Zamówienia z wybraną formą płatności "przelew" będą anulowane w przypadku nie dokonania zapłaty w terminie do 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

Formy płatności opisane są z zakładce płatności.


KUPONY RABATOWE

Kuponów rabatowych nie można ze sobą łączyć przy jednorazowym zakupie.

Realizując kupon rabatowy na zestaw w cenie 99 zł cena zakupionych fajerwerków obniży się do sumy za jaką kupon został nabyty, a status płatności będzie traktowany jako zapłacony. Dopłacić należy tylko sumę 25 zł za wysyłkę.

Zapłaty kuponem rabatowym można dokonać jeżeli suma zakupionych fajerwerków jest równa wartości kuponu rabatowego.

Jeżeli wartość kuponu jest niższa od sumy zakupionych fajerwerków, suma koszyka zostanie pomniejszona o wartość kuponu (100 zł). W takim przypadku należy dokonać dopłaty, a opłata za wysyłkę nie będzie automatycznie doliczona.

 


W przypadku czasowego braku zamawianego towaru, KUPUJĄCY zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji oraz o najbliższym możliwym terminie przewidywanej realizacji zamówienia.

Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.

KUPUJĄCY może zrezygnować ze złożonego zamówienia podając ważny powód do czasu przekazania paczki Firmie Kurierskiej lub Poczcie Polskiej.

"SKLEP INTERNETOWY" zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku uzasadnionych wątpliwości co do tożsamości KUPUJĄCEGO.

Odpowiedzialność za szkody powstałe w wyniku nieprawidłowego działania produktów oferowanych przez "SKLEP INTERNETOWY", a użytkowanych zgodnie z instrukcją obsługi jest ograniczona do warunków gwarancji udzielonej przez ich importera lub producenta.

"SKLEP INTERNETOWY" zobowiązuje się do dostarczenia przesyłek firmie kurierskiej lub Poczcie Polskiej celem nadania do odbiorcy w terminie gwarantującym dostarczenie przesyłki na czas.

"SKLEP INTERNETOWY" nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia w dostawie wynikłe z winy Firmy Kurierskiej lub Poczty Polskiej.

Na zamówienia złożone po 25 grudnia "SKLEP INTERNETOWY" nie gwarantuje dostawy przed 31.12 (Sylwester). Ryzyko otrzymania przesyłki po 31.12 ponosi KUPUJĄCY.  Po 25 grudnia zaleca się korzystania z dostawy Firmą Kurierska.

Po 25 grudnia przyjmujemy jedynie zapłatę w systemie online. W innym przypadku zakupione fajerwerki będą dostarczone w pierwszych dniach stycznia.

Przy zakupach łącznych za sumę przekraczającą 150 zł zamówione produkty wyślemy bezpłatnie Firmą Kurierską. (automatycznie nie będzie doliczona opłata za wysyłkę)

Jeżeli suma zamówionych produktów nie przekroczy 150 zł, opłata za dostawę wynosi 25 zł

"SKLEP INTERNETOWY" zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie.

Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem w razie potrzeby będzie rozstrzygał właściwy Sąd.Proponowane fajerwerki z naszej oferty

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach!

Adres e-mail:


FAJERWERKI SPRZEDAJEMY
OD 1992 ROKU
W INTERNECIE JESTEŚMY
OD 2003 ROKU
Home Informacje Współpraca Kontakt Polityka prywatności